Lanové parky

Lanový park v rezorte Villa27

Rezort Villa27 ponúka oddych v krásnej prírode s rôznymi možnosťami pre aktívny relax. Nachádza sa 7 km od Banskej Bystrice. Ponúka lanový park pre rôzne detské úrovne, horolezeckú stenu, bungee jumping pre deti od 12 rokov, megahojdačku, 27-jamkové minigolfové ihrisko, bazén s protiprúdom, a deti sa môžu zahrať na exteriérovom a interiérovom ihrisku.

Lanový park v športovo-oddychovom areáli Stožok

Adrenalínový športový areál pod šírym nebom v korunách stromov pozostáva z dolnej lanovej dráhy pre deti a hornej lanovej dráhy. Súčasťou lanového parku je aj lezecká stena. Svoje športové nadšenie môžete uplatniť na futbalovom, plážovom a multifunkčnom ihrisku a taktiež pri bowlingu. Návštevníkom je k dispozícii aj altánok s grilom.

Lanové centrum v PARK SNOW Donovaly

Lanové centrum je umiestnené priamo v lesíku lemujúcom hlavnú cestu spájajúcu Banskú Bystricu s Ružomberkom a svojou dĺžkou viac ako 500 m je momentálne najdlhším a najväčším lanovým centrom na Slovensku.  Prekážky sú upevnené vo výške v priemere 2 m nad zemou. Nezabudli sme ani na malých „lezcov“, pre ktorých je bezplatne k dispozícii malé lanové centrum a malá horolezecká stena, ktoré sú umiestnené v blízkosti Husky baru.

Rodina

Zveropark

Jazdenie na koni

Farmy so zvieratkami

Harmanecká jaskyňa

Banícky orloj

Šliapacie autíčka

Fun aréna Donovaly

Rozprávkový dom

Habakuky

OOCR Stredné Slovensko

Menu